Wynajem autokarów turystycznych

by Pro-link
Odsłony: 2386

Wynajem autokarów turystycznych - Raf Trans z Warszawy

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem autokarów Obecnie podczas organizowania wyjazdów grupowych bardzo istotne jest, aby znaleźć godną zaufania firmę, oferującą wynajem autokarów turystycznych. W Raf Trans doskonale rozumiemy, że komfort i wygoda pasażerów są elementami, które mogą zaważyć o tym, czy wycieczka będzie uznana za dobrą i wspominana z uśmiechem na ustach.

Wynajem autokarów turystycznych - wycieczkowych

wynajem autokarów turystycznych warszawa raftrans
Firma Raf Trans oferuje klientom wynajem doskonale wyposażonych autokarów turystycznych. Wieloletnie doświadczenie w branży zaowocowało wiedzą na temat potrzeb podróżników w każdym wieku. Dzięki szerokiej ofercie, nieustannie poszerzanej każdy ma szansę znaleźć pojazd dla siebie – na www.raftrans.com.pl są autokary różnych rodzajów, busy oraz limuzyny. Wynajem autokarów turystycznych w Raf Trans jest usługą na najwyższym poziomie: w ofercie znaleźć można różne parametry pojazdów, także z dostosowaniem dla osób niepełnosprawnych.

 

W naszej ofercie znajdują się następujące usługi:

 • Wynajem autokarów z kierowcą – jest to zdecydowanie wygodne i komfortowe rozwiązanie, zapewniające spokój ducha organizatorom wycieczki. Dzięki kierowcy z Raf Trans przejazd stanie się bezpiecznym i przyjemnym doświadczeniem. Odpowiedzialne i profesjonalne podejście wszystkich pracowników firmy zapewnia najwyższą jakość usługi.
 • wynajem autokarów – wyjazdy zagraniczne (wycieczki, kolonie) – dzięki możliwości wynajmu pojazdu również na wyjazdy międzynarodowe nie trzeba ograniczać się podczas planowania wycieczki. W Raf Trans doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne jest poznawanie świata, dlatego oferujemy również wynajem autokarów w Wielkiej Brytanii.

 

Cena – wynajem autokarów

wynajem autokarów wycieczkowych warszawa raftrans 2Na cenę wynajmu autokaru podobnie jak w przypadku innych firm wpływ ma wiele czynników. Wśród nich wyróżnić można ceny paliwa, opłaty związane z przejazdem, na przykład na autostradzie, ubezpieczenie, wynagrodzenie pracowników. Znaczenie może mieć także czas – w sezonie zazwyczaj ceny rosną. Ponadto rodzaj wybranego autokaru także wpływa na zróżnicowanie cen. W Raf Trans staramy się dostosować ofertę do potrzeb klienta tak, aby kwota za wynajem była dla niego korzystna.

Autokary turystyczne – ilość miejsc

Raf Trans oferuje następujące rodzaje autokarów turystycznych:

 • • autokary 85 miejsc – w pełni wyposażone pojazdy marki Setra lub Van Hool to doskonały wybór dla dużych wycieczek, podczas których jazda ma trwać przez dłuższy czas,
    • autokary 69 miejsc marki Scania lub Setra zapewniają komfort podczas jazdy. Posiadają lodówkę, toalety, DVD oraz barek z gorącą wodą, dzięki czemu świetnie sprawdzą się w długich podróżach,
     • autokary 60 miejsc posiadają wszystkie niezbędne podczas jazdy udogodnienia. W ofercie znajdują się pojazdy marki Mercedes,
      • autokary 50 / 55 miejsc marki Mercedes, Setra lub VDL to świetny wybór dla średnich grup. Odpowiednie wyposażenie zapewni spokój wszystkim pasażerom.

  Wszystkie pojazdy są dostosowane do dłuższych przejazdów. Posiadają klimatyzację, ogrzewanie, możliwość rozkładania i rozsuwania foteli oraz toalety. Dzięki temu każdy przejazd staje się komfortowy, a pasażerowie mogą korzystać z wygody, jaką oferuje Raf Trans.