20 nowych MERCEDESÓW TOURISMO 2014 na 20-lecie firmy już w naszej flocie

20 nowych Mercedesów Tourismo zasili naszą flotę w tym roku. Stawia nas to na pierwszym miejscu pod względem zakupu nowych Mercedesów w Polsce i Europie. Pierwsze 7 juz odebraliśmy – na pozostałe jeszcze czekamy. Kolejne autokary zasilą naszą flotę w ciągu najbliższego miesiąca.

Już ponad 100 autokarów marki MERCEDES w naszej flocie

Firma Raf-Trans to najdynamiczniej rozwijająca się firma na rynku przewozów autokarowych w Polsce. Posiadamy największą i najnowocześniejszą flotę autobusów marki Mercedes-Benz w Polsce, do której należy już ponad 100 jednostek. Jest to dla nas powód do dumy oraz wielki zaszczyt móc oferować Państwu usługi tak nowoczesnym taborem. Pragniemy również podziękować za ogromne wsparcie jakie na co dzień otrzymujemy od producenta autobusów, a w szczególności Dyrektorowi Marki Mercedes-Benz w Polsce, Panu Tomaszowi Talarek, który osobiście dba, aby już na wiosnę 2014 do naszej floty dołączyło kolejnych 20 najnowszych Tourismo EURO 6.

RAF TRANS oficjalnym przewoźnikiem PZPN

Z przyjemnością informujemy, iż zostaliśmy Oficjalnym Przewoźnikiem Polskiego Związku Piłki Nożnej. Oddaliśmy do dyspozycji Polskiej Reprezentacji w piłce nożnej najnowszy i najbardziej komfortowy autokar Mercedes Travego. Już za kilka dni nasza Reprezentacja pojedzie na mecze z Ukraina i San Marino nowym autokarem.